Opinie uczestników naszych wydarzeń

OPINIA ZE ZWIEDZANIA NIDEC MOTORS &ACTUTATORS (POLAND) W NIEPOŁOMICACH: Interesujące miejsce, ciekawe, nowoczesne rozwiązania, szczególnie magazynowe; obszerna wiedza prelegentów.
Specjalista ds. Logistyki, Valmet Automotive Sp. z o.o., Tour de Magasins, październik 2017
OPINIA ZE ZWIEDZANIA IMI HYDRONIC ENGINEERING: Ciekawe rozwiązania zarówno w obszarach magazynów jak i w obszarach produkcyjnych. Podobne rozwiązania jak w mojej Firmie oczywiście ze względu na specyfikę naszej produkcji inaczej wyprofilowane i wdrożone. Kompetentne, komunikatywne osoby oprowadzające.
Kierownik Sekcji Magazynowo-Materiałowej, Polskie Zakłady Lotnicze Sp. z o.o., Tour de Magasins, październik 2017
Konferencja bardzo dobra. Dużo specjalistów i ekspertów z tej samej dziedziny. Wymiana wiedzy. Doświadczenie kolegów ze szkolenia na pewno postaram się wdrożyć w naszych magazynach.
Koordynator ds. Procesów Magazynowych, Fabryki Mebli FORTE SA, Tour de Magasins, październik 2017
Konferencja bardzo dobrze ukierunkowana na tematy logistyki magazynowej. Spotkanie profesjonalnie przygotowane.
Lider systemu SAP, Fabryki Mebli FORTE SA, Tour de Magasins, październik 2017
Bardzo pouczające i profesjonalne przygotowanie prelekcji oraz wyjazdów. Poruszane tematy będą inspiracją do wprowadzenia i udoskonalenia rozwiązań we własnej firmie. Kolacje w miłej atmosferze sprzyjały wymianie informacji pomiędzy uczestnikami oraz organizatorami.
Kierownik Działu Ekspedycyjno Rozdzielczego, Poczta Polska S.A., Tour de Magasins, październik 2017
Bardzo profesjonalnie zorganizowany tour, duża dbałość o uczestników.
Kierownik Sekcji, Polskie Zakłady Lotnicze Sp. z o.o., Tour de Magasins, październik 2017
Unikatowe multibranżowe wydarzenie. Wysoki poziom obsługi, merytoryki i jakości spotkania. Podczas kolacji bardzo dobra integracja między uczestnikami. Rozmowy zarówno biznesowe jak i prywatne.
Kierownik Zespołu Magazynów Logistycznych i Logistyki Wewnętrznej, Nowy Styl Sp. z o.o., Tour de Magasins, październik 2017
OPINIA O ZAKŁADZIE PILKINGTON AUTOMOTIVE: Zakład nowiutki, super zrobotyzowany, czysto. Aspekt BHP, trakty komunikacyjne, oznakowanie na bardzo dobrym poziomie. Wizualizacja krytycznych parametrów procesów zrzucona na monitor w pomieszczeniu służb Utrzymania Ruchu zrobiona bardzo profesjonalnie.
Menager Utrzymania Ruchu, Michelin Polska S.A, XI Forum Służb Utrzymania Ruchu, październik 2017
OPINIA O ZAKŁADZIE PILKINGTON AUTOMOTIVE : Jestem pod ogromnym wrażeniem zakładu, organizacji oraz ludzi pracujących w Pilkington.
Szef Utrzymania Ruchu , SMP Poland Sp. z o.o., XI Forum Służb Utrzymania Ruchu, październik 2017
OPINIA O ZAKŁADZIE PILKINGTON AUTOMOTIVE: Byłem pod wielkim wrażeniem, widząc tak okazały zakład, gdzie na każdym kroku widać było polską myśl techniczną. Wielki szacunek oraz gratulacje kieruję w stronę Służb Utrzymania Ruchu, które są w stanie zapanować nad tak wielce rozwiniętą technologią oraz parkiem maszynowym. Życzę jak najszybszego osiągnięcia technologii Przemysł 4.0
Kierownik Działu Remontów, Polmos Żyrardów Sp. z o.o. , XI Forum Służb Utrzymania Ruchu, październik 2017

Strony

Nasi partnerzy: