Aktualności

24.05.2019
Rozpoczęło się wielkie odliczanie V Mistrzostw Kadry BHP. Tylko do niedzieli 26 maja można wziąć udział w I etapie konkursu, do którego dołączyło już prawie 700 osób. Na zwycięzcę czeka tytuł Mistrza Kadry BHP i atrakcyjne nagrody.
06.05.2019
7 maja 2019 roku startuje V edycja ogólnopolskiego konkursu skierowanego do specjalistów bhp oraz wszystkich zainteresowanych tematyką z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. Konkurs organizuje Koalicja Bezpieczni w Pracy. MOVIDA po raz kolejny partnerem tego wydarzenia.
05.04.2019
Zarządzanie bezpieczeństwem pracy podwykonawców, wykonawców i pracowników, digitalizacja – nowa metoda w komunikacji i szkoleniach pracowników, kształtowanie kultury bezpieczeństwa – jej najefektywniejsze składowe oraz metody rozwoju, promocja bezpieczeństwa i zd
05.02.2019
W firmach produkcyjnych, z różnych przyczyn, co jakiś czas występuje konieczność zmiany layoutu hali produkcyjnej. Im większa firma tym zadanie to wydaję się trudniejsze i bardziej skomplikowane. Jak przygotować się i wdrożyć zmianę layoutu?

Strony

Nasi partnerzy: